Rehabilitacja sportowaOsteopatia slider

Feniks Rehabilitacja Fizykoterapia

Nieprzerwanie od 2000 r. świadczymy usługi w dziedzinie rehabilitacji i fizykoterapii. Jesteśmy ekspertami w zakresie przywracania sprawności narządu ruchu, korygowania wad postawy, leczenia przewlekłych bólów kręgosłupa i stawów obwodowych oraz kontuzji sportowych. 

W pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii i terapii manualnej. Posiadamy aparat USG do diagnostyki narządu ruchu, co pozwala na uwidocznienie układu mięśniowo-szkieletowego i ewentualnych zmian zapalnych lub pourazowych.

Naszym celem jest dostarczenie pacjentowi maksimum korzyści terapeutycznych. Dbamy o to, by zabiegi przeprowadzane były profesjonalnie, z najwyższą starannością i w trosce o zdrowie pacjenta.

100
Zadowolenie

2500
Zabiegów rocznie
21
Lat doświadczenia

Najnowsze wpisy

Fala uderzeniowa

Terapia falą uderzeniową jest nowoczesną, wysoce efektywną metodą leczenia. Fale uderzeniowe przyspieszają proces zdrowienia poprzez stymulacje metabolizmu, pobudzenie cyrkulacji krwi, rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie napięcia mięśni, a tym samym działaniu przeciwbólowym. Uszkodzona tkanka stopniowo regeneruje się i wspomaga proces leczenia w obszarze poddanym terapii. Jak długo trwa terapia falą uderzeniową? Czas trwania terapii dobierany jest indywidualnie i uzależniony jest od

Zaobserwuj nas i bądź na bieżąco