Rehabilitacja sportowaOsteopatia slider

Feniks Rehabilitacja Fizykoterapia

Nieprzerwanie od 2000 r. świadczymy usługi w dziedzinie rehabilitacji i fizykoterapii. Jesteśmy ekspertami w zakresie przywracania sprawności narządu ruchu, korygowania wad postawy, leczenia przewlekłych bólów kręgosłupa i stawów obwodowych oraz kontuzji sportowych. 

W pracy wykorzystujemy techniki z zakresu osteopatii i terapii manualnej. Posiadamy aparat USG do diagnostyki narządu ruchu, co pozwala na uwidocznienie układu mięśniowo-szkieletowego i ewentualnych zmian zapalnych lub pourazowych.

Naszym celem jest dostarczenie pacjentowi maksimum korzyści terapeutycznych. Dbamy o to, by zabiegi przeprowadzane były profesjonalnie, z najwyższą starannością i w trosce o zdrowie pacjenta.

100
Zadowolenie

2500
Zabiegów rocznie
21
Lat doświadczenia

Najnowsze wpisy

Kolano biegacza – przyczyny, objawy oraz leczenie jednej z najczęstszych kontuzji biegaczy

Jedną z najczęstszych kontuzji przytrafiającą się biegaczom jest przeciążenie pasma biodrowo-piszczelowego, zwane potocznie kolanem biegacza. Pasmo to jest częścią powięzi szerokiej obejmującej mięśnie uda. Biegnie ono wzdłuż bocznej powierzchni uda pionowo w dół. Główną funkcją pasma jest hamowanie ruchu przywodzenia w stawie biodrowym oraz usztywnianie stawu kolanowego w pozycji wyprostowanej. Z artykułu dowiesz się jakie są przyczyny, objawy oraz jak leczyć taką kontuzję. Zapraszamy.

Zaobserwuj nas i bądź na bieżąco